Tavandan Tabana Ev Temizliği

0 102

Genel

Duvardan duvara, tabandan tavana her noktanın ışıl ışıl temizliğe kavuşması için profesyonel ev temizliği hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Ev Temizliği

Temizlikte kullanılan kimyasallar, ortam ve insan sağlığına uygun olup geride atık bırakmayan türden olmalıdır. İnşaat sonu daire temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizlik, eşyalı ev temizliği ve boş ev temizliği uygulama fiyat tablolarımızı hizmet al kısmından girerek inceleyebilirsiniz. Cam Temizliği; villa camı, ev camı, daire camı, her türlü konut ve iş yeri camlarında uzman camcı temizlikçiler tarafından yapılmaktadır. Temizlik sırasında kullanılan ürünlerin kayganlaştırıcı ve kirin tutunmasını önleyici türden olması bir diğer önemli konudur.

Buharlı Temizlik

Buharlı Ev Temizliği; duşa kabin, banyo aksesuarları gibi yüzeyler, ultra hijyen gerektirmektedir. Evde kendi kullandığınız ürünlerin MSDS’lerini kontrol etmeniz faydanıza olacaktır. Banyo, wc, seramik duvar yüzeyleri gibi alanlarda buhar ve kimyasallar ile temizlik ve nano teknoloji ile dezenfektan uygulaması yaptırmanız halinde gerekli güvenlik bilgi formlarını önceden inceleyiniz. Bu tür temizliklerde buhar makinelerinin barı ve gücü yüksek olmalı ve doğru mesafeden yan olarak kullanılmalıdır. Buharlı temizlik yapılırken buharı etraftaki hassas yüzeylere sıçratılmamalı, koruma önlemleri alınmalıdır.

Duvar Silme

Ev Temizliği; evinizin duvarlarını yeni boyanmış gibi çok kısa zamanda zahmetsiz, külfetsiz olarak temizletebilirsiniz.

Evde Koltuk Yıkama

Yerinde koltuk yıkama; profesyonel vakum makinaları ile su püskürterek kir yumuşatılır. Ardından çift motorlu, emiş gücü yüksek olan sanayi makineleriyle hiç su kalmayıncaya kadar vakumlanır.

Avize Temizliği

Avize temizliği için genel olarak darbeli temizlik amaçlı buhar makineleri ve avize temizleme ürününü kullanılmaktadır. Avizelerinizi temizletmek istediğinizde temizlik firmasının çalışma esaslarını ve kullandıkları ürünleri iyice inceleyiniz.

Yerinde Halıfleks Yıkama

Yerinde Halıfleks Yıkama; döner fırçalı makineler ile kir kusturulur ve yüksek emiş gücü olan makineler ile vakumlanır. Ev temizliği ve iş yeri temizliğinin vazgeçilmez unsuru olan yerinde halı yıkama işi, evin sahipleri içinde görerek yıkama yapıldığından tercih edilmektedir. İyi yıkanmayan halıflekslerde koku çok rahatsız edicidir. Gerekli kuruma koşulları sağlanmadıysa da halıflexin tekrar yıkanması ve havalandırılması gerekebilir. Sonuçta da hem zamanınızı hem de bütçenizi zorlayabilir.

Zemin Temizliği

Zemin Temizliği; makina ve döner fırçaları ile zemin ovularak, kirler yüzeye kusturulur ve vakumlanır. Dairelerin fayans, granit, seramik gibi ( ahşap hariç tüm zeminleri makine ile yıkanabilir). Temizlik şirketlerinin her tür zemin temizliğinin yanı sıra kristalize cila ve mermer temizliği, çini temizlik ve cilalama, PVC temizleme ve cilalama gibi hizmetleri mevcuttur. Zemin yıkamada kullanılan kimyasalların alkali olması ve yüzeyde gözenek oluşturmaması önemlidir. Makine alt tutucuları ve petleri ise zeminin cinsine uygun olmalıdır.

Mutfak Temizliği

Mutfak Temizliği; her gün çocuklarımızın yemek yediği bu mekanlar bizzat bakteri üretimine en yatkın alanlardır. Koku ve bakteriye karşı ürün danışmanlığımızdan faydalanınız. Ayrıca detaylı mutfak temizliği sayfamızdan tüm ayrıntılar hakkında bilgi alınabilir. Evinize temizlik şirketi çağırdığınızda mutfak dolap iç temizlik paketini de sormanız yararınıza olacaktır. Aslında evin en çok oyalayıcı kısmı mutfak olduğundan sizi rahat ettireceğimizi düşünüyoruz.

Petek Temizliği

Petek Temizliği yaşam alanlarınızda hijyeni nasıl sağlar? Evlerimizde ve işyerlerimizde, tozların yuvalandığı petekleri el ile temizlemek oldukça güçtür. Petek temizlemede, altına temiz havlu bezler konulup darbeli ve basınçlı profesyonel buhar jeneratörleri ile yukarıdan aşağıya kir ve is taraması yapılır. Ürün uygulaması ile sıralı ve kir yumuşatılarak çalışılan bu sistemden sonra nefesinizde hijyen ferahlığını hissedebilirsiniz.

Ev Temizliğinde Dezenfeksiyon

Temizlik alanının her konusunda son teknolojik makina parkuru ve doğru temizlik kimyasallarını tespit ve tercih ederek, özellikle dezenfektanlı ev temizliği konusunda, sektöründe hak ettiği noktaya gelmeyi başarmış ve sorunsuz ev temizlik hizmetleriyle geniş bir referans ağına ulaşan firmaları tercih ediniz.

Ev Temizliği Şirketi Son Haberler

Nas Temizlik, sektöre sadece kar amaçlı bakmayıp sektörün önündeki engelleri ve ev temizliği sektörüne kalitenin, disiplinin ve ciddiyetin nasıl katılabileceği konusunda da uğraşlar vermekte ve bu konuda inceleme araştırma ve sosyal medyada kamu oyu oluşturmak adına çalışmalar yapmaktadır.

 

Daha ayrıntılı bilgiler için Profesyonel Temizlik Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilir ya da – Google’da ev temizliği hakkında araştırma yapabilirsiniz.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x