Hakkımızda

NAS Temizlik

Nas Temizlik olarak İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız ev-işyeri-villalarda ihtiyaç duyacağınız tüm temizlik faaliyetlerinde sizin yanınızda olmaktan gurur duymaktadır.

İstanbul Temizlik sektörü içinde alanında deneyime sahip köklü bir firmayız. Nas Temizlik Şirketi İstanbul Avrupa Yakasında (Bakırköy-Büyükçekmece arası bölgelerde) profesyonel temizlik hizmeti vermektedir.

Temizlik Hizmetini Profesyonelleştirmek

Temizlik insanların yaşadığı her ortam için çok önemlidir. Hem evler için hem de işyerleri için belirli düzende yapılmalıdır. İnsan sağlığını da dolaylı etkileyen bu ortamlara gereken özen gösterilmelidir. Nas Temizlik hizmetleri olarak kendi alanında eğitimli personeller ile kaliteli ve detaylı hizmeti prensip edinmiştir. Amaca yönelik malzemelerle verilen bu hizmet, ev ve işyerlerinde geçerlidir. Profesyonel bir ekip ve uygun ekipmanlar firma bünyesinde mevcuttur. Dilediğiniz gün ve saatte temizlik hizmeti almanız sağlanmaktadır.

Eğitimli ve Bilinçli Personel

Temizlik şirketi bünyesinde çalışan personeller özel seçilmektedir. Temizlik uygulaması konusunda ön bilgilendirmeler yapılır. Aynı zamanda kullanılan temizlik malzemelerinin de eğitimleri verilir. Temizlik hizmetine gitmeden önce eğitimler tamamlanmaktadır. Bu sayede de profesyonel bir hizmet aldığınızdan emin olabilirsiniz. Temizlik hizmetinin gün ve saatini siz ayarlayabilirsiniz. Dilerseniz temizlik firmaları bu hizmeti mesaiden sonra da verebilmektedir. İster gündüz ister akşam saatlerini tercih edebilirsiniz.

Gizlilik Daima Ön Plandadır

Ev ve işyerlerine verilen temizlik hizmetinde bazı kurallar mevcuttur. Girilmesini istemediğiniz hiçbir alanda temizlik yapılmamaktadır. Temizlik esnasında eşyalarınızın yeri değişmemekte ve yerleşiminiz korunmaktadır. Ofis temizliği yapılırken hafta sonları ya da resmi tatiller seçilebilir. Bu konuda seçim tamamı ile size aittir. Detaylı temizlikler de özel olarak hazırlıklar yapılmaktadır. Kullanılmasını istediğiniz ya da istemediğiniz malzemelere dikkat edilmektedir. Temizlik işlemi bir kereliğine ya da düzenli olarak satın alınabilir.

Koruyucu Ekipman Kullanımı

Temizlik esnasında gerekli tüm koruyucu ekipmanlar kullanılır. Personeller temizlik sırasında Eldiven ve bone kullanmaya özen göstermektedirler. Bazı ortamlarda galoş ve önlük de tercih edilebilir. Temizlik hizmetinin süresi ortama bağlı olarak değişir. Ekip kalabalık ise temizlik birkaç saatte tamamlanır. Rutin temizliklerde bir ya da iki kişi yeterli olmaktadır. Verilen tüm temizlik hizmetleri firma tarafından garanti edilmektedir. Temizlik sonrası düzeniniz tamamı ile korunmaktadır. Müşteri memnuniyeti her zaman en üst seviyede tutulmaktadır.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini sağlamayı amaç edinmiş kurumsal bir temizlik firmasıyız. Başta ev ve ofis temizliği olmak üzere birçok hizmet alanımız mevcuttur. Temizlik konusunda ihtiyacınız olan tüm süreç bizim tarafımızdan sürdürülür.

Misyonumuz

Kurumsal temizlik firmaları arasında sektöre yön veren ve müşteri potansiyelini sürekli arttıran bir şirket olma özelliğimizi sürdürüyoruz.
Nas Temizlik Şirketi olarak İstanbul Avrupa Yakasında (Bakırköy-Büyükçekmece arası bölgelerde) 7 gün 24 saat temizlik hizmeti verebilmektedir. Ev temizliği yaptırmak için 1 gün öncesinden randevu almanız daha iyi olacaktır. Diğer temizlik hizmetlerimiz için ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.