Gizlilik Sözleşmesi

NAS Temizlik uluslararası yapısı nedeniyle bazen AB dışında şahsi verileri yükler ve saklar. Eğer istemezseniz, üzülerek bu web sitesinden gönderdiğiniz isteklerinizi izleyemeyeceğimizi belirtmek isteriz. Eğer kabul ederseniz, bu verilerinizi SADECE sizin isteğinizle ilgili olarak kullanabilmemiz için ve daha iyi bir hizmet sunmamız için bilgilerinizi paylaşmanız gerekir.

Gizlilik İlkeleri

NAS Temizlik, kendi web sitesini ziyaret eden tüm müşterilerin mahremiyetine saygı duyar ve hakkınızda toplanan tüm bilgiler isteyebileceğiniz herhangi bir hizmeti yerine getirmek üzere kullanır.

Müşterimiz olarak kendi hakkınızda elimizde bulunan bilgilerinizi öğrenmek ve isterseniz düzenlemeler yapma hakkına sahipsiniz, ayrıca bizden bu bilgileri kullanmamamızı da isteme hakkına sahipsiniz. Talep ve isteklerinize saygı göstermek için elimizden geleni yapacağız.

NAS Temizlik bu bilgileri nasıl toplayıp saklayacak?

Sitemiz hakkınızdaki bilgileri hangi şekillerde toplayabilir, ister sizden istemek suretiyle (bir kayıt formu) veya sitemizde yaptığınız ziyaretler ve alışverişler hakkındaki bilgileri kaydederek.

Bilgiler, fiziksel ve teknik tedbirlerin alındığı bir kombinasyon ile güvenli bir ortamda saklanır. Bu bilgilerinize kamusal erişim yoktur.

NAS Temizlik ne kadar zamanla bu bilgileri saklayacak?

Bilgilerinizi, size daha iyi hizmet ederek ve isteklerinize saygı göstererek, güvenli ve korunaklı bir ortamda saklayacaktır. Ek olarak, mevzuat da bu bilgileri belirli bir süre saklamamızı gerektirebilir. Hakkınızda saklanan bilgilerinizi nasıl değiştirebileceğinizi veya düzenleyebileceğinizi öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.

NAS Temizlik bu bilgileri neden topluyor?

Sizlere çok daha iyi bir hizmet sunarak, en güvenli ve en hızlı şekilde siz değerli müşterilerimize ulaşım sağlayıp; ürün ve hizmetlerimizi sunmak için bilgilerinizi topluyoruz.

Bu ilkeler kimler için geçerlidir?

Bu ilkeler, bireysel tüketicilerin kullanıma yönelik olarak tasarlanmış web siteleri için geçerlidir.

Çocukların Mahremiyetine Bağlılık

Çocukların mahremiyetini korumak çok önemlidir. Bu yüzden, 18 yaşın altında olduğunu bildiğimiz kişilerden asla bilgi toplamayız ve bu bilgileri saklamayız.

İnternet & Site Güvenliği

İnternet güvenli bir sistem değildir ve her zaman online iken verdiğiniz bilgiler konusunda dikkatli olmalısınız. NAS Temizlik tarafından toplanan şahsi bilgiler, kamuya açık olmayan güvenli işletim ortamlarında saklanır. Bazı hallerde şahsi bilgiler, en güvenli teknolojiyi kullanarak işleminizi gerçekleştirmeden şifrelenir ve saklanır.

Kayıt olmamayı tercih edersem ne olur ?

Eğer kayıt olmamayı ya da şahsi bilgi vermemeyi seçerseniz, çoğu halde yine de NAS Temizlik web sitesinin çoğunu kullanabilirsiniz. Ancak kaydolmayı gerektiren alanlara erişemeyeceksiniz.